Vērienīgi modernizācijas darbi Meža fakultātē

LLU Meža fakultāte | 31.05.2021

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātes ēka Jelgavā, Akadēmijas ielā 11 kopš pagājušā gada piedzīvo vērienīgas pārmaiņas. Jaunu veidolu iegūst ne tikai ēkas visas četras fasādes, bet gaišākas un saulainākas kļuvušas auditorijas, laboratorijas, gaiteņi un citas telpas. 

Telpu renovācijā un labiekārtošanā ieguldīti vairāk kā 1,2 miljoni eiro, galvenokārt piesaistot Eiropas Savienības  finansējumu. Telpu vizuālā noformējums ir radīts īpaši Meža fakultātei, vienlaikus piedomājot, lai studiju vide būtu moderna un mūsdienīga.

Līdztekus estētiskām pārvērtībām daudz paveikts, lai arīdzan studiju vide kļūtu mūsdienīgāka un sniegtu pievienoto vērtību studiju procesam. Telpas ir ne vien izremontētas, bet aprīkotas ar jaunām mēbelēm un multimēdiju sistēmām. Ar modernu multimediju un apskaņošanas aprīkojumu ir aprīkota lielā amfiteātra auditorija un 5. stāva konferenču zāle. Datorklasē iegādāti jauni datori. Modernizēts fakultātes informācijas centrs - bibliotēka. Vestibilos izvietotas jaunas funkcionālas mēbeles un nodrošinātas elektrības pielēguma vietas kā arī bezvadu interneta pieslēgums, lai brīvajā laikā studenti var ērti mācīties. Meža fakultātē izveidotas vairākas jaunas laboratorijas. Visas izveidotās laboratorijas kalpos ne tikai konkrētu studiju kursu apguvei, bet arī  jebkura interesentam, lai paplašinātu zināšanas par mežsaimniecību un norisēm mežā.

Vērienīgi modernizācijas darbi Meža fakultātē

Pievienot komentāru