Lauksaimniecības organizācijas pieprasa Plešam atvainošanos par radio reklāmu, draudot ar plašiem protestiem

tvnet.lv/LETA | 24.05.2021

Ja ministrs neatvainosies līdz 28.maija plkst.11, Latvijas lauksaimniecības un mežsaimniecības nevalstiskās organizācijas draud sekot Vācijas un Francijas lauksaimnieku piemēram, organizējot plaša mēroga lauksaimnieku protesta akcijas.

Vēstulē, ko lauksaimniecības un mežsaimniecības organizācijas nosūtījušas VARAM, komentējot EHR 20.maijā izskanējušo audio reklāmu, uzsvērts, ka "ieraksts ir rupja sabiedrības šķelšana un neiecietības kultivēšana, tīši un aizskaroši vēršoties pret lauksaimniecības nozari". Vienlaikus organizācijas uzsver, ka Latvijas lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un tos pārstāvošajām nevalstiskajām organizācijām ir kategoriski nepieņemams veids, kādā ar VARAM administrētā LVAF līdzfinansējumu tiek diskreditēta un publiski apmelota Latvijas lauksaimniecības nozare.

Lai atrisinātu esošo situāciju un novērstu līdzīgu situāciju veidošanos nākotnē, lauksaimniecības un mežsaimniecības nozari pārstāvošās organizācijas pieprasa LVAF padomes priekšsēdētāja un Artūra Toma Pleša, kā arī SIA "EHR mediju grupa" vadītāju Riharda Zaksa un Uģa Poļa publisku atvainošanos.

Lauksaimniecības organizācijas pieprasa Plešam atvainošanos par radio reklāmu, draudot ar plašiem protestiem

Pievienot komentāru