Kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmums “Laflora” atzīmē 25 gadu darba jubileju

zz.lv | 04.07.2020

“Laflora” apsaimnieko trīs kūdras purvus 1934 hektāru platībā – Kaigu un Drabiņu purvus Jelgavas novadā un Nīcgales purvu Daugavpils novadā, pastāvīgi nodarbinot ap 250 darbinieku, bet kūdras ieguves sezonas laikā darbinieku skaits sasniedz pat 400. Uzņēmumu “Laflora” par labāko darba devēju Zemgalē un Jelgavas novadā atzinusi gan Latvijas Darba devēju konfederācija, gan Jelgavas novada pašvaldība.

Uzņēmuma apgrozījums pēdējos gados arvien pieaug un pērn pārsniedza jau 18 miljonus eiro, kad uzņēmums nodokļos samaksāja 3,2 miljonus eiro, un ir atzīts par vienu no lielākajiem nodokļu maksātājiem Jelgavas novadā.

Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune norāda: ““Laflora” ir viens no nozīmīgākajiem uzņēmumiem Jelgavas novadā, kas ar savu nodokļu pienesumu stiprinājis novada izaugsmi. Pateicoties augstiem darba standartiem, tas vienmēr bijis sociāli atbildīgs uzņēmums un iemantojis iedzīvotāju simpātijas un uzticību. Daudzus gadus, kamēr vien to ļāva likums, uzņēmums ir bijis dāsns mecenāts un ziedotājs gan sporta, gan kultūras pasākumiem un projektiem. Fakts, ka uzņēmums ir nodomājis strādāt vēl ilgtspējīgāk - izstrādātajos kūdras purvos veidojot vēja parku, rada patiesu lepnumu, jo, pateicoties uzņēmuma izaugsmei, arī Jelgavas novads spēs kāpināt savu potenciālu.”

Kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmums “Laflora” atzīmē 25 gadu darba jubileju

Pievienot komentāru