Vēstule no Ukrainas meža nozares pārstāvja

Zemeunvalsts.lv | 07.03.2022

Liels paldies jums un visiem Latvijas meža nozares ļaudīm par Ukrainas cilvēkiem sniegto palīdzību. Jūsu darbs ir svētīgs, jo tas palīdz glābt cilvēkus, kas nonākuši grūtā dzīves situācijā vien tādēļ, ka ļoti mīl savu dzimto zemi – Ukrainu un aizstāv to visiem iespējamajiem līdzekļiem.

Ticu, ka, pateicoties jums un daudzām citām valstīm un to iedzīvotājiem, mēs izturēsim. Ļaunums, kas mēģina nomākt un pakļaut Ukrainu, neapšaubāmi tiks sodīts. Tā vēlas Dievs, tā vēlas miljoni ukraiņu, tā vēlas miljoniem brīvo cilvēku visā pasaulē.

Paldies! Mēs jūsu palīdzību neaizmirsīsim! Labs ar labu atdarās.

Очень большое спасибо Вам и всем людям Вашей лесной отрасли за оказаную помощь для украинских людей. Вы сделали святое дело, так как спасаете жизни людей, которые оказались в тяжелой жизненной ситуации, только через то, что они любят свою страну, Украину, защищают ее всеми имеющимися средствами и держатся…

Уверен, что благодаря Вам и очень многим странам и гражданам, выстоим ибо зло, которое надвиннулось на Украину, будет обязательно наказано. Так хочет Бог, так хотят миллионы украинцев и свободных людей во всем мире! Спасибо… Не забудем! Отблагодарим!

Pievienot komentāru