Karstā vasara atklāj mafijas noslēpumus Lasvegasas ezerā

Hannah Brown, Euronews | 31.08.2022

Meda (Mead) ezers ir lielākais mākslīgi izveidotais ezers ASV. Tas ir savienots ar Kolorādo upi un apgādā ar ūdeni vairāk nekā 20 miljonus cilvēku Nevadā, Kalifornijā, Arizonā un daļā Meksikas. Tāpat kā daudzas citas ūdenstilpes pasaulē, arī Meda ezers samazinās.

Ekstremālās temperatūras liek ūdenim iztvaikot, cilvēki no tā ņem pārāk daudz ūdens, ziemā ir mazāk sniega, kas varētu papildināt tā krājumus.

Taču Meda ezers ir interesants arī tāpēc, ka atrodas netālu no Lasvegasas. Mazāk nekā 50 km attālumā no gaismas un naudas pilsētas ir tumša dzelme. Kur rosās organizētā noziedzība, visi gali mēdz nonākt ūdenī. (...)

Tā kā ūdens līmenis ezerā krītas, tajā sāk atklāties visdažādākās ūdenī atrodošamies lietas. “Ezers jau ilgu laiku ir bijis izgāztuve,” saka vietējais nirējs Bils Bredlijs. Kopš 2022. gada maija Meda ezera nesen izžuvušajos krastos ir atrastas vismaz trīs cilvēku mirstīgās atliekas. Lai gan daži uzskata, ka divi ir nejauši noslīkuši cilvēki, nevar noliegt, ka trešajam savulaik pienācis stipri atšķirīgāks gals, proti, viņu atrada ezerā nogremdētā mucā. (...)

Karstā vasara atklāj mafijas noslēpumus Lasvegasas ezerā

Pievienot komentāru