VVD: Laivas mājas Kolkas pludmalē varēja tikt izvietotas arī likumīgi

Valsts vides dienests | 27.08.2021

zemeunvalsts.lv piebilde

Saprātīga, tālredzīga rīcība valsts interesēs: doties pie uzņēmēja un īsā laikā kopīgi sagatavot dokumentus, ja tie patiesi ir nepieciešami nevis nepieciešami kontrolei. Jo uzņēmēja darbs ir ikviena interesēs.

Par "vienkāršu, ierastu..." kādas valsts iestādes rīcību var lasīt šai skumjajā rakstā... 

Laivas mājas Kolkas pludmalē varēja tikt izvietotas arī likumīgi, nokārtojot visas nepieciešamās formalitātes, atzina Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga.

Viņa uzsvēra, ka, veicot visus nepieciešamos saskaņojumus un sadarbojoties ar pašvaldību, šādas naktsmītnes būtu iespējams izvietot piekrastē.

Tas būtu iespējams, jo minētajā vietā ir nepieciešamā infrastruktūra, piemēram, autostāvvieta, kur naktsmītņu klientiem novietot auto, labierīcības u.c. Pludmales vietās, kur piekraste nav labiekārtota un piekļūšanai naktsmītnēm būtu jābūvē ceļš un jāveic citi darbi, kas ietekmētu vidi, tas nebūtu iespējams.

Baklāne-Ansberga piebilda, ka pašvaldība varēja izsludināt iepirkumu, iegūt labāko piedāvājumu un ļaut uzņēmējam izvietot naktsmītnes pludmalē, saskaņojot šīs darbības ar attiecīgajiem dienestiem, tostarp VVD.

Taču nepieciešamie priekšdarbi netika izdarīti un mājas laivas pludmalē izvietotas nelikumīgi.

VVD: Laivas mājas Kolkas pludmalē varēja tikt izvietotas arī likumīgi   Dalīties Facebook

Pievienot komentāru