Valmieras šosejas sākumposmā atjaunos segumu un sakops 425 kokus

Latvijas valsts ceļi | 07.07.2023

(...)

25 km garajā posmā satiksmi organizē ar ceļazīmēm un vadstatņiem, maksimālā braukšanas ātruma ierobežojums 70 km/h, darbu vietā – 50 km/h. No 6. jūlija tiks sākta asfaltbetona frēzēšana un ieviesīs vienu pagaidu luksoforu. Patlaban posma izbraukšanai jāplāno 40 minūtes, bet, pieaugot darbu un ierobežojumu apjomam, autovadītājiem būs jārēķinās ar ilgāku laiku būvdarbu posma šķērsošanai.

Būvdarbu ietvaros veiks asfaltbetona seguma izlīdzinošo frēzēšanu un ieklās jaunu asfaltbetona dilumkārtu. Ārpus apdzīvotām vietām uz ceļa ass ierīkos akustisko ribjoslu, tāpat veiks nepieciešamos remontdarbus posmā esošajām caurtekām, dzīvnieku tunelim un tiltam pār Braslu. Ceļa sega šajā posmā tika pārbūvēta 2013. gadā.

Būvdarbu ietvaros arī sakops 425 kokus, veidojot vainagu un izzāģējot sausos zarus. Tāpat tiks nozāģēti 60 satiksmei bīstami koki, kas aug ceļa nodalījuma joslā. Koku ciršanai ir saņemta Siguldas novada pašvaldības atļauja. Cērtamo koku sarakstā iekļauti koki, kas apdraud satiksmes dalībnieku drošību, jo atrodas tuvu brauktuves malai, ir sasvērušies uz ceļa pusi, daļēji nokaltuši, ar bojātu stumbru, aizlūzušiem vai lūzušiem zariem, dobumiem utt.

(...)

Valmieras šosejas sākumposmā atjaunos segumu un sakops 425 kokus

Pievienot komentāru