Ukrainas prezidents apbalvo Latvijas brīvprātīgos

Волинські Новини | 04.05.2023

3. maijā Volīnijas apgabala pārvaldes vadītāja pirmais vietnieks Serhijs Movenko pasniedza Latvijas Republikas brīvprātīgajiem Valsts prezidenta apbalvojumus “Par Ukrainas aizsardzību” un diplomus par brīvprātīgo darbu, aktīvu palīdzību uzdevumu izpildē, kas saistīti ar Ukrainas aizsardzības pasākumu īstenošanu un interešu aizsardzību saistībā ar Krievijas Federācijas plaša mēroga bruņoto agresiju.

Apbalvojumus saņēma Aigars Loss, Artūrs Kristlībs un Māris Liopa, informēja Volīnijas reģionālā administrācija.

“Latvijas brīvprātīgie, sadarbojoties ar Valsts meža aģentūru un vietējo meža pārvaldi, kopš Krievijas invāzijas sākuma ir palīdzējuši mūsu valstij. Pateicoties viņu darbam, palīdzību ir saņēmušas medicīnas iestādes ne tikai Volīnijā, bet arī citos Ukrainas reģionos. Piemēram, reģiona perinatālais centrs saņēma inkubatorus, ultrasonogrāfu, mikroskopus, medicīnas piederumus, higiēnas preces un citas lietas, kas palīdzēs jaundzimušajiem. Un tas ir tikai viens no daudzajiem sūtījumiem, ko organizējuši mūsu ārvalstu partneri. Turklāt, brīvprātīgie Ukrainas bruņotajiem spēkiem sagādāja automašīnas, auto dušas un citu nepieciešamo aprīkojumu.”

“Mēs sirsnīgi pateicamies par jūsu atbalstu un palīdzību. Visgrūtākajos brīžos redzam, kurš ir ar mums un kurš ir mūsu patiesais draugs. Esmu pārliecināts, ka ar šādu atbalstu Ukraina drīzumā uzvarēs un mēs ar jums tiksimies kā labi draugi mierā,” uzsvēra Sergejs Movenko.

Ukrainas prezidents apbalvo Latvijas brīvprātīgos

Pievienot komentāru