Ukrainas ministrs un Azovstaļ īpašnieki aicina Latvijas valdību atbalstīt DLRR

LETA, Dienas Bizness | 18.05.2022

Ukrainas infrastruktūras ministrs un rūpnīcas "Azovstaļ" īpašnieki vērsušies pie Latvijas valdības ar aicinājumu atbalstīt "Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcu" (DLRR), informēja DLRR pārstāvji.

Ukrainas infrastruktūras ministrs Oleksandrs Kubrakovs maija sākumā vērsies pie Latvijas satiksmes ministra Tāļa Linkaita ar vēstuli, kurā teikts, ka "DLRR ilggadējā pieredze, unikālā darba specifika un spēja nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu būs ārkārtīgi svarīga Ukrainas dzelzceļa infrastruktūras atjaunošanā pēc kara beigām".

Arī DLRR partnera – Ukrainas uzņēmuma "Metinvest" – vadība nosūtījusi Latvijas Ministru kabinetam oficiālu vēstuli, norādot uz DLRR stratēģisko nozīmi pašlaik izpostītās dzelzceļa infrastruktūras un tā tehnikas atjaunošanā.

O. Kubrakovs savā vēstulē norāda, ka pret Ukrainas dzelzceļu tiek vērsti apzināti uzbrukumi, izpostot infrastruktūru. Vēstulē Satiksmes ministrijai norādīts, ka Ukrainas spējas nodrošināt vilciena ritošā sastāva remontu un lokomotīvju remontdarbus ir ierobežotas, jo Ukrainas rūpnīcas, kā arī citus stratēģiskās nozīmes objektus regulāri apdraud sprādzieni un mērķtiecīgi uzbrukumi. (...)

Ukrainas ministrs un Azovstaļ īpašnieki aicina Latvijas valdību atbalstīt DLRR

Pievienot komentāru