Tapis zīmols ZAZA Timber

ZAZA Timber | 22.08.2021

Koncentrējot darbību uz eksporta tirgu, trīs Latvijas uzņēmumi: IKTK, Rodentia un Igate Būve ir izveidojušu jaunu zīmolu ZAZA TIMBER un mainījuši nosaukumus. IKTK jaunais nosaukums ir ZAZA TIMBER Production, Rodentia – ZAZA TIMBER Engineering, Igate Būve – ZAZA TIMBER Construction.

Uzņēmumi darbojas Latvijā un citās Eiropas valstīs ar līmētās koksnes būvkonstrukciju ražošanu, projektēšanu un koka ēku būvniecību. To klienti ir arhitekti, būvinženieri un būvnieki Latvijā un citur Eiropā.

ZAZA TIMBER zīmola uzņēmumi sāka darbību 2015. gadā. Vispirms tika izveidota līmētās koksnes konstrukciju ražotne, pēc tam attīstītas projektēšanas un būvniecības kompetences.

Jelgavas novadā bāzētais ZAZA TIMBER Production (iepriekš: IKTK) ir ražojis līmētās koksnes konstrukcijas transporta, gājēju un slēpotāju tiltiem, ražošanas, biroja un dzīvojamajām ēkām, skolām, baznīcām, sporta būvēm, restorāniem, viesnīcām, koncertzālēm, degvielas un elektrouzlādes stacijām. Tās atrodas Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Īslandē, Lietuvā, Latvijā, ASV, Dienvidkorejā, Vācijā, Nīderlandē, Spānijā.

No Latvijā celtajām būvēm uzņēmums ir izgatavojis līmētās koksnes konstrukcijas gājēju tiltam pār šoseju pie Tērvetes Dabas parka, brīvdabas koncertzāles “Mītava” un slidotavas jumtiem Jelgavā, transporta tiltiem Jaunpilī un Ječupē, estrādēm Penkulē un Krimūnās, “Latvijas Valsts mežu” birojam Dundagā, Talsu bibliotēkai, un citām būvēm. Uzņēmums ir īstenojis unikālu ražošanas projektu Mežaparka Lielajai estrādei, no koksnes izgatavojot liela izmēra sfēriskus (3D) akustiskos paneļus.

Tapis zīmols ZAZA Timber

Pievienot komentāru