Semināri par inovatīviem risinājumiem meliorācijā

Zemeunvalsts.lv | 29.10.2018

Tuvojoties Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) īstenotā projekta “Nutrinflow” noslēgumam, paredzēti trīs semināri par inovatīviem risinājumiem meliorācijā, infiltrācijas sistēmu izbūvē un renovācijā Zemgalē, informē ZPR pārstāvis Aigars Ieviņš.

Lai rosinātu dialogu starp ieinteresētajām pusēm, zemju īpašniekiem, topošajiem meliorācijas sistēmu inženieriem un valsts institūciju darbiniekiem, tā paaugstinot izpratni par nepieciešamību strādāt pie vienota redzējuma sakārtotas vides uzturēšanā un attīstībā, norisināsies trīs semināri – Dobelē, Aizkrauklē un Jelgavā.

Tajos interesentiem būs iespēja iepazīties kā ar valsts un ES atbalsta politikas īstenošanu meliorācijā, tā arī ar projekta “Nutrinflow” aktivitātēm un LLU inovatīvajiem ūdenssaimniecības projektiem. Katru no semināriem papildinās mācību vizīte dažādās teritorijās, praksē demonstrējot veiksmīgus risinājumus, kas ir abpusēji izdevīgi sabiedrībai un zemju īpašniekiem.

Semināri norisināsies no 6. novembrī Dobelē, 7. novembrī Aizkrauklē un 8. novembrī Jelgavā. Interesenti dalībai seminārā aicināti pieteikties, rakstot projekta “Nutrinflow” pārstāvim Edgaram Paulovičam (Edgars.Paulovics@zpr.gov.lv). Plašāka informācija pa tālruni 22338666.

Pievienot komentāru