Rīga, Varšava, Brisele tiks aizsargāta uz Zaporižjas sliekšņa

Gints Amoliņš, LTV | 14.04.2022

(...) Esam valsts, kas pārdzīvojusi Čornobiļu. Tur joku nav.

Taču, ja cilvēce izlēmusi, ka viss cauri, un nereaģē uz tādām lietām... Bet mēs domājam citādi, un gaidām aktīvāku rīcību šajā jautājumā.

Un, kad Krievija ir Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Drošības padomē, tad kāda jēga vispār būt ANO? Organizācija, kurai vajadzētu novērst karu, – par ko tā kļuvusi? Paust bažas un satraukumu? Visi šie satrauktie var savākties kaut kur Antarktīdā un pingvīniem paust savu satraukumu. To nevienam nevajag.

Vajag reāli strādājošus mehānismus. Kā Latvijai, Baltijai – NATO 5. pants, strādā, nestrādā. Tie ir dzīvības un nāves jautājumi, īpaši pie mums, kur notiek karš.

Rīga, Varšava, Brisele tiks aizsargāta uz Zaporižjas sliekšņa

Komentāri

Andrejs
ANO pašreizējā situācijā atgādina vecu bezzobainu vecmāmiņu, kas tikai pukst par notiekošo, bet viņā neviens neklausās. Večiņa jau neko nevar ietekmēt, jo viens no pieciem lielajiem dēliem (Krievija DPadomē) saka - tagad es darīšu tā, kā gribu un ejiet jūs visi ieskrieties. Diemžēl ANO ir kļuvusi par bezzobainu organizāciju un tāpēc tā zaudējusi jēgu - uzturēt mieru. Vecmāmiņa (ANO), protams, pārdzīvo, taču atnāk viens no lielajie "dēliem", krievs, un iesper večiņai pa pēcpusi: vai tad tu nesaproti, ka ukraiņu un Ukrainas likvidācija ir svēts darbs, ko svētījis arī Krievijas pareizticīgo baznīcas vadītājs Kirils. Skumji.

Pievienot komentāru