Piesakies šī gada “Latvijas valsts mežu” Atvērto Meža dienu pasākumiem!

Latvijas valsts meži | 08.03.2023

Gaidot pavasari, a/s “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina interesentus pieteikties LVM Atvērto Meža dienu pasākumiem, kas šogad notiks aprīlī un maijā visos LVM reģionos. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties meža sakopšanas, atpūtas vietu labiekārtošanas un citās talkās, kā arī iepazīt meža apsaimniekošanu pieredzēju meža ekspertu vadībā.

"LVM Atvērto meža dienu laikā ikvienam meža draugam ir iespēja pavadīt dienu svaigā gaisā un kopā ar pieredzējušiem meža ekspertiem iepazīties ar meža apsaimniekošanu un gūt izpratni par mežu kā Latvijas lielāko atjaunojamo resursu, kas palīdz mazināt klimata pārmaiņas. Mežā darbu ir daudz, katrs var izvēlēties sev piemērotāko, piemēram, vākt zarus, izzināt meža apsaimniekošanu vai stādīt jauno mežu. Kad paši iesaistāmies un ieguldām savu darbu vides sakopšanā, tad arī izturamies pret to atbildīgāk un saaudzējam arī mežā izveidoto infrastruktūru, kas bez maksas pieejama ikvienam atpūtniekiem visa gada garumā,” skaidro LVM Mežkopības plānošanas vadītājs Edmunds Linde.

LVM Atvērto Meža dienu pasākumi ir bez maksas. Dalībniekiem pašiem ir jānodrošina transports līdz norises vietai un uzkodas enerģijas uzturēšanai, kā arī vēlams meža apmeklējumam piemērots apģērbs un darba cimdi. Aicinām pasākumiem pieteikties savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots.

Pievienot komentāru