“Latvijas valsts meži” noslēguši sociālā dialoga vienošanos ar uzņēmuma darbinieku arodbiedrību “LVM Cilvēkam un Mežam” - Zeme un valsts

“Latvijas valsts meži” noslēguši sociālā dialoga vienošanos ar uzņēmuma darbinieku arodbiedrību “LVM Cilvēkam un Mežam”

Latvijas valsts meži | 18.09.2025

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) informē, ka darbinieki ir izveidojuši uzņēmuma darbinieku arodbiedrību “LVM Cilvēkam un Mežam”.

Lai īstenotu darbinieka ekonomiskās, sociālās un profesionālās intereses, LVM valde ir noslēgusi vienošanos par sociālo dialogu  ar uzņēmuma arodbiedrību “LVM Cilvēkam un Mežam”, kā arī ir panākta vienošanās par darba uzsākšanu pie koplīguma projekta.

AS “Latvijas valsts meži” ir atvērta arī turpmākai sadarbībai ar Latvijas Meža nozares arodbiedrību par tās pārstāvēto biedru interesēm un nozares jautājumiem.

Pievienot komentāru