Latvijai

Uldis Biķis, LDDK viceprezidents | 08.11.2018

Es zinu, ka celt un radīt nav viegli. Stabila, pragmatiska, droša attīstība vispār nav viegls ceļš. Tas nav arī ātrs un nozīmē nepārtrauktu darbu un mācīšanos visa mūža garumā.

Atgūstot neatkarību, mūsu mērķis bija sasniegt Rietumeiropas labklājības līmeni. To nav iespējams panākt vienā dienā. Pagājuši gandrīz 30 gadi un esam pusceļā. Cik ātri noiesim atlikušo distanci, atkarīgs tikai no mums pašiem.

Mūsu Latvijas tautsaimniecība ir iekļāvusies Rietumeiropas ekonomikā. Tā var sniegt stabilu ekonomisko augšupeju. Mums ir iespēja strādāt arvien veiksmīgāk, ja visi būsim atbildīgi, godīgi un cienīsim patiesās Rietumu demokrātijas vērtības. Rietumu sabiedrībā cilvēks vienmēr ir bijis centrā! Tieši Rietumu sabiedrībā ir visplašākā sociālā atbalsta sistēma, ir patiesa solidaritāte starp sabiedrības grupām.

Taču tas ir zināšanu ceļš. Tikai izglītība – vienota, kas mūs stiprina nevis šķeļ, var nodrošināt pieaugošu labklājību ģimenei un sabiedrībai.

Tas ir arī drošības ceļš. Mēs esam pilntiesīga NATO dalībvalsts. Tas nozīmē, ka Latvijas sabiedrība, mūsu mājas, zeme, nākotne un sapņi ir drošībā.

Es ticu, ka mūsu bērni un mazbērni būs īsteni brīvi tikai mūsu pašu veidotā un celtā valstī. Un tā jāceļ mums visiem kopā – tev, man, ikvienam. Ikdienā audzinot bērnus, rūpējoties par saviem vecākiem, atbalstot vājāko, darot savu darbu.

Bet brīvība uzliek arī pienākumus. Mūsu pilsoniskais pienākums vienam pret otru, savu ģimeni un Latvijas Republiku ir iet, piedalīties vēlēšanās un turpināt kopā celt savu valsti!

Es ticu, ka mēs esam gudra un tālredzīga sabiedrība. Es ticu argumentētam viedoklim. Ticu, ka atšķirsim pelavas no graudiem, tukšus populistu solījumus no reāliem darbiem! Tāpēc aicinu katru kandidātu izvērtēt kā personību, vērtēt viņu pieredzi un padarītos darbus.

Ņemam savas pases un ejam balsot par Latvijas Republiku! Jo Latvija – tie esam mēs, un tikai mēs varam lemt par tās nākotni!