Latvijā apbalvoti Volīnijas mežsaimnieku sadarbības partneri un atbalstītāji

Конкурент | 05.05.2023

Artūrs Kristlībs un Aigars Loss, Volīnijas mežsaimnieku pastāvīgie sadarbības partneri un atbalstītāji, par atbalstu un palīdzību Ukrainai saņēmuši Latvijas Valsts  apbalvojumu. Šo apbalvojumu Latvijas Valsts prezidents Egils Levits viņiem pasniedza svinīgā ceremonijā Rīgas pilī.

Kā ziņots iepriekš, šonedēļ Artūrs Kristlībs, Aigars Loss un Māris Liopa saņēma Ukrainas prezidenta apbalvojumus “Par Ukrainas aizsardzību”; tie tika pasniegti Volīnijas reģionālajā militārajā pārvaldē. 

Dienu iepriekš brīvprātīgie saņēma apbalvojumus un pateicības no Ukrainas karaspēka – 14. atsevišķās kņaza Romana Lielā vārdā nosauktās mehanizētās brigādes karavīriem, kam viņi kopā ar meža nozares pārstāvjiem piegādāja palīdzības kravu. Šoreiz tās bija automašīnas, droni, medikamenti un citas (pirmās nepieciešamības) lietas.

Artūrs un Aigars Latvijas Republikas prezidentam nodeva sveicienus no Ukrainas aizstāvjiem – 14. brigādes suvenīrus un Rivnes apgabala karavīra Vitālija Matvijčuka gleznu. 

Poļisjas mežniecības biroja pārstāvji uzsvēra, ka Artūrs, Aigars un Māris sadarbībā ar valsts uzņēmumu “Ukrainas meži” un Poļisjas mežniecības biroju palīdz Ukrainai jau kopš kara sākuma, piegādājot ne tikai frontes līnijā, kur viņi bieži personīgi kopā ar brīvprātīgo centra darbiniekiem piegādā krājumus, nepieciešamo, bet atbalstot arī medicīnas iestādes Volīnijā, Rivnē un citos valsts reģionos.
https://konkurent.ua/publication/116222/u-latvii-nagorodili-volonteriv-partneriv-volinskih-lisivnikiv/

Pievienot komentāru