LATRAPS stāstu turpinās Roberts Strīpnieks

LATRAPS | 21.12.2021

Edgara Ružas sākto LATRAPS veiksmes stāstu turpinās Roberts Strīpnieks.

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības LATRAPS Padomes priekšsēdētājs Valters Bruss paziņo, ka nākamais LATRAPS vadītājs būs Roberts Strīpnieks, līdzšinējais a/s “Latvijas valsts meži” valdes priekšsēdētājs.

Izmaiņas Latvijas lielākā lauksaimniecības uzņēmuma LATRAPS valdē notiks no 2022. gada 17. janvāra, jo tā izveidotājs un ilggadējais vadītājs Edgars Ruža pagājušajā nedēļā informēja par savu lēmumu turpmāk strādāt tikai ar stratēģijas un attīstības projektiem.

„LATRAPS ir ne tikai nozares, bet arī Latvijas veiksmes stāsts. Tas ir panākts ar stratēģisku skatu nākotnē, ar inovācijām un izaicinājumiem, ar izcilu kopīgā biznesa vadību,” saka Valters Bruss, LATRAPS padomes priekšsēdētājs. „Mēs esam izauguši līdz tādam mērogam, kas pieprasa operatīvās vadības un attīstības vadības dalīšanu. Tāpēc esmu ļoti gandarīts, ka operatīvajā vadībā esam piesaistījuši ārkārtīgi spēcīgu un gudru vadītāju, Robertu Strīpnieku, bet stratēģijas un attīstības jomā, pie jau iesāktajiem un jauniem projektiem, darbu turpina Edgars Ruža. Šo abu vadītāju līdz šim paveiktais runā pats par sevi. LATRAPS kļūst vēl stiprāks!” saka Valters Bruss.

LATRAPS stāstu turpinās Roberts Strīpnieks

Pievienot komentāru