Klimata nedēļa Ņujorkā

Eiropas Investīciju bankas prezidents Verners Hoijers un viceprezidents Ambrozs Fajols piedalīsies vairākos pasākumos ANO Ģenerālās asamblejas (ĢA) 77. sesijas laikā, kurā pasaules līderi pulcējas, lai apspriestu globālo
attīstību, energoapgādi un pārtikas nodrošinājumu, izglītību un klimata politiku.

Vienlaikus Eiropas Investīciju banka piedalīsies Klimata nedēļā Ņujorkā (19.-25. septembris), kas ir lielākais šāda veida pasaules mēroga pasākums klimata jomā.

Klimata nedēļa Ņujorkā 2022 (NYC 2022). Kas tā ir?

Klimata nedēļa NYC 2022 jau četrpadsmito gadu ir lielākais pasaules mēroga klimata pasākums. Kopā ar ANO ĢA un Ņujorkas pilsētu pulcējot ietekmīgākos klimata pasākumu līderus no uzņēmējdarbības, valdību un klimata kopienas. Klimata nedēļa Ņujorkā ir vērienīga platforma veicināt rīcību klimata jomā. Steidzami.

Kā Klimata nedēļas Ņujorkā organizatori Climate Group rīko galveno klātienes pasākumu programmu Ņujorkā, kas ietver Klimata nedēļas Ņujorkā atklāšanas ceremoniju un The Hub Live. Papildus tiek organizēti vairāk nekā 500 pasākumi, kas aptver desmit tēmas Ņujorkā un visā pasaulē un ir daļa no plašākas Ņujorkas Klimata nedēļas oficiālās pasākumu programmas.

Ņujorkas Klimata nedēļas laikā no 19. līdz 25. septembrim viss ir vērsts uz mērķu sasniegšanu. Atzīmējot rīcību klimata jomā, izaicinot sevi darīt vairāk un meklējot veidus, kā palielināt centienus, Klimata nedēļa Ņujorkā iedvesmo, pastiprina un nodrošina globālu platformu saiknei un diskusijām. Izmantojot mūsu pašu galvenos pasākumus, iespējas sadarboties ar mūsu partneriem un Ņujorkas Klimata nedēļas oficiālo pasākumu programmu, mēs aicinām jūs kļūt par daļu no lielākā klimata notikuma.

Atklāšanas ceremonija
Pirmdiena, 19. septembris, 9:0013:00 ET

Ar atklāšanas ceremoniju katru gadu tiek atklāta Ņujorkas Klimata nedēļa. Tās laikā valstu vadītāji, valdības amatpersonas, izpilddirektori un pilsoniskās sabiedrības līderi var dalīties ar savu skatījumu uz klimata pārmaiņām un rīcību klimata jomā.

Šogad mēs atgriežamies klātienē, tiešraidē no Ņujorkas, un mēs aplūkojam klimatu mūsdienu pasaules kontekstā. Mēs pētīsim globālās drošības, klimata un saistītās problēmas. Mēs jautāsim, kas mūs kavē to paveikt. Un kā mums atjaunot taisnīgāku ekonomiku.

Tēmas

Pirmā sesija: Klimata konteksts
Otrā sesija: Aukstā patiesība par sasilstošu pasauli
Trešā sesija: Ieguldījumi pašu kapitālā un ekonomikā


Pēc atklāšanas ceremonijas notiks Under2 koalīcijas Ģenerālā asambleja, kurai sekos klimata līderu pieņemšana, lai atzīmētu sasniegumus klimata jomā un apspriestu, kā īstenot turpmākos pasākumus.

Centrs tiešraidē
Otrdiena  trešdiena, 20.-21. septembris, 9:00–17:00 ET

The Hub Live ir atgriezies, un tas notiek klātienē. Septembrī mēs atjaunosim saikni un pārdomāsim klimata pasākumus, lai "to paveiktu".

Esam sapulcinājuši vairāk nekā 1000 starptautisku lēmumu pieņēmēju un līderu no uzņēmējdarbības, politikas un pilsoniskās sabiedrības, lai ātri un mērķtiecīgi īstenotu pasākumus klimata jomā. Šogad The Hub Live norisināsies Ņujorkā divas dienas gan klātienē, gan tiešsaistē.

Mūsu mērķis

Izveidot telpu, kurā sadarboties, veidot saikni un kopīgi risināt mūsu steidzamākās klimata problēmas jau tagad. Pievienojieties mums, un darīsim to kopā.

The Hub tiešraides

Apbūvētā vide un rūpniecības pāreja
Jaunās tendences tīra nulles patēriņa nodrošināšanai
Enerģētikas un transporta pāreja
Finanses un zaļā ekonomika
Pārtika, daba un bioloģiskā daudzveidība

Pēc konferences The Hub Live rīkosim pieņemšanu, lai atzīmētu vairāku mūsu iniciatīvu, tostarp EV100, EP100 un RE100, galvenos sasniegumus.

Klimata nedēļa Ņujorkā

Pievienot komentāru