Klimata krīzes nav

CO2Coalition.org | 10.06.2021

ASV Vērtspapīru un biržu komisijas prasība uzņēmumiem sniegt informāciju par to, kā risināt klimata pārmaiņas, ir balstīta nepatiesā pieņēmumā, ka cilvēka darbības rezultātā radušos oglekļa dioksīda emisiju dēļ pastāv ārkārtēja klimata situācija.

Citējot doktoru Viljamu Haperu, Prinstonas universitātes fizikas profesoru emeritus: “Nav klimata krīzes. Klimata krīzes nebūs. Tas ir pilnīgs absurds.”

Ir tūkstošiem zinātnieku un desmitiem tūkstošu dokumentu, kas apstrīd tā dēvēto vienprātību, ka planēta bīstamā veidā sasilst. Daži fakti, kurus daudzi zinātnieki ir apstiprinājuši no dažādiem skatpunktiem, ieskaitot astrofiziku, atmosfēras zinātni, klimatoloģiju, inženierzinātnes, ģeoloģiju, meteoroloģiju, paleontoloģiju, fiziku utt:
1. Nav “klimata krīzes” un nav pierādījumu, ka tāda būs. 
2. Šodienas sasilšana nav ne neparasta, ne bezprecedenta.
3. Ģeoloģiskie dati liecina, ka lielākā daļa pēdējo 10 000 gadu bijuši siltāki nekā pašreizējais periods.
4. Viduslaiku siltajā periodā (pirms tūkstoš gadiem) vikingi Grenlandē audzēja miežus, ko šodien tur nevar audzēt.
5. Agrākajā Romas impērijas laika siltajā periodā Ziemeļanglijā auga citruskoki.
6. Mūsdienu sasilšana sākās pirms vairāk nekā 300 gadiem, krietni pirms CO2 emisiju pieauguma 20. gadsimtā. Oglekļa dioksīds, gāze, kas, domājams, ir sasilšanas cēlonis, nav toksiska un nekaitē.
7. Lai gan oglekļa dioksīds ir siltumnīcefekta gāze, tā ir savā ziņā vāja, kuru "aizēno" citas gāzes, piemēram, ūdens tvaiki. Ūdens tvaiki ir dominējošā siltumnīcefekta gāze, kuras koncentrācija
atmosfērā ir 100 reizes lielāka un ir viegli redzama kā mākoņi.
8. Pirms nesenā atmosfēras oglekļa dioksīda pieauguma CO2 bīstami samazinājās līdz līmenim, kurā augi nevar izdzīvot. Oglekļa dioksīda palielināšanās virs vēsturiski zemā līmeņa ir laba planētas ekosistēmām un cilvēcei.
9. Radikāli priekšlikumi fosilo degvielu aizstāt ar neuzticamām enerģijas tehnoloģijām, piemēram, vēja turbīnām un saules baterijām, ir absurdi, bīstami un videi nedraudzīgi. Pārāk daudz "neuzticama" vēja un saules elektrotīklā padara mūs neaizsargātus pret nopietniem elektroenerģijas padeves pārtraukumiem, kā tas pierādījies februārī Teksasā.

Mūsdienu rūpniecība, ko "darbina" ogles, nafta un dabasgāze - ir radījusi labklājību un ilgāku mūžu cilvēkam. Pieejama, uzticama enerģija ir galvenā, lai piesaistītu vēl miljardiem cilvēku vairāk no trešās pasaules nabadzības un privāto dzīvi. Šīs degvielas kopā ar kodolenerģiju šodien nodrošina 85% pasaulē izmantotās enerģijas un joprojām būs dominējošie enerģijas avoti nākamajās desmitgadēs.

Klimata krīzes nav

Pievienot komentāru