Kāpēc Tesla īpašnieks vairs nepirktu auto no Elona Maska

Nils-Viktor Sorge, Der Spiegel, iauto.lv | 31.01.2023

Hansjorgs Eberhards Freihers fon Gemingens-Hornbergs (Hansjörg-Eberhard Freiherr von Gemmingen-Hornberg) ar savu Tesla Model S auto ir nobraucis aptuveni 1,7 miljonus kilometru. Automašīnas ekspluatācijas procesā nolietoti vairāki desmiti motoru. Taču viņš vēlas pāriet arī citu iemeslu dēļ.

Dažādu rekordu sakarā ziņas medijos par Hansjorgs Eberhards Freihers fon Gemingens-Hornbergs parādās ik pa laikam, piemēram, pērnā gada jūnijā pēc 1,6 miljonu kilometru sasniegšanas. Šoreiz uzmanība pievērsta vācieša atklāsmēm par Tesla kvalitāti un ražotāja attieksmi kopumā.

2014. gada Tesla Model S, ko fon Gemingens-Hornbergs iegādājās pilnīgi jaunu, šajā laikā piedzīvojis 12 motora un trīs bateriju nomaiņas. Kaut gan visi remonti, pamatojoties uz astoņu gadu garantiju, tika veikti bez maksas, vācietis paziņojis, ka nekad vairs nepirks Tesla.  

Rekordists skaidrojis, ka viņam apnikušas regulārās motora maiņas, un apgalvo, ka Tesla, visticamāk, zina par šo problēmu, taču nepiepūlas viņam paskaidrot ko vairāk.  Vīrietis ir arī sarūgtināts par Elona Maska attieksmi, kas viņu par sasniegtajiem miljons kilometriem bija apsveicis tikai pēc gada, ievietojot viņa sociālā tīkla vietnē pāris smaidiņus.

Fon Gemingens-Hornbergs plāno ar šo automašīnu braukt līdz būs sasniegti 2 miljoni kilometru un pēc tam iegādāties jaunu elektromobili. Tesla gan tā nebūs, tādēļ viņš izskata variantu par Porsche Taycan vai Mercedes EQS.
Raksts vācu valodā
Raksts iauto
Izmantota fotogrāfija no oriģinālraksta Der Spiegel

Pievienot komentāru