Joprojām meklējam! Joprojām vēlamies noskaidrot!

Zemeunvalsts.lv | 06.07.2020

Pirms 10 mēnešiem zemeunvalsts.lv publiskoja meklējuma rakstu par Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieku Kurzemes mežos. Izskatās, ka emocionālu datu meklēšanas karstumā un Latvijas nodokļu pelnītāju nopelšanā dažādos veidos aizņemtā iestāde nedz zina, nedz vēlas zināt, ko dara tās darbinieki un kālab lielās ar citu pelnīto naudu.

Cerību pilni ziņu atkārtojam, uzskatot, ka Latvijas valsts iestādes pārstāvim tomēr vajadzētu būt varenam ne tikai mežā, bet arī nopietnā sarunā par savu attieksmi pret tiem, kas ar savu darbu nopelna arī viņam! Atsaucies, ja esi īsts! 

Zemeunvalsts.lv meklē personu, kas 2019. gada 1. augustā ap pl. 12.00 atradusies Kandavas novada “Vecdankumos” (īpašums atrodas Abavas dabas parka teritorijā) un, nestādoties priekšā, kā arī nepaskaidrojot ierašanās iemeslu, sākusi sarunu ar īpašnieku.

Meklējamās personas īpašas pazīmes:

-         Tērpies Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) formas tērpā ar formas tērpam piedienošām atpazīšanas zīmēm

-         Lietojis džipam (apvidus mašīnai) līdzīgu auto

-         35-40 gadus jauns, tumšmatis, vidēja auguma, smalka jeb “švītīga” izskata

-         Labi runā latviski

-         Labi orientējas DAP un valsts finansēs, jo īpašniekam norādījis, ka Latvijas pilsoņiem nav daļas gar valsts darbinieku formastērpu izmaksām un "vispār DAP ir “bagāta iestāde”"

-         Norādījis, ka īpašniekam nav ko darīt savā īpašumā

-         Ieteicis īpašniekam dāvināt (atdot) savu īpašumu Dabas aizsardzības pārvaldei

-         Atrodoties mežā, aizmirsis savu vārdu un uzvārdu

-         Meklētajam līdzi bijusi ceļabiedre, kas sarunā nav iesaistījusies

-         Pieļaujam, ka meklētajam pilsonim ir milzīgi meža vai zemes īpašumi, kurus uzrauga citi, savādāk tas nejautātu, ko īpašnieks dara savā īpašumā

Ja kādam ir zināms – kura Latvijas Valsts amatpersona attiecīgajā dienā un laikā atradusies Kandavas novadā un ieklīdusi konkrētajā īpašumā, lūdzam paziņot mums – info@zemeunvalsts.lv!

Lūdzam ziņot, ja minētajā dienā Dabas aizsardzības pārvalde kādam cilvēkam ir izīrējusi formas tērpu un aizmirsusi izskaidrot tā lietošanas principus! Mēs iepazītos arī ar īrētāju!

Lūdzam ziņot, ja kāda persona ir atradusi formas tērpu un noteiktajā dienā vienkārši lēmusi pavalkāt, lai labi un cienīgi izskatītos! Mēs labprāt aprunātos ar Viņu, kas vēlas labi un reprezentabli izskatīties, visu pārzina, ir dziļi kompetents un, iespējams, atrodas ļoti augstā amatā patiesībā vai domās!

Ar Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieku ētikas kodeksu var iepazīties šeit: https://www.daba.gov.lv/public/lat/par_mums/etikas_kodekss/

Pievienot komentāru