Apdomājiet iespēju pārņemt vērtīgu uzņēmumu apaļkoku biznesā

LETA, Latvijas Avīze | 22.06.2022

zemeunvalsts.lv piebilde

No “Saskaņas” valdīšanas laikiem Rīgas Domē daļa jaunā sasaukuma deputātu ir pārņēmuši kādu īpašību, ko pirms vēlēšanām solīja izskaust – proti – uzskatīt, ka jebkāda iebilde vai diskusija ir nevis saprātīga iebilde vai diskusija, bet noliegums un absolūts “Pret!”. Ja nesacīsi: “Jums pilnīga taisnība” vai “Piekrītu, piekrītu, Rīgas kungi”, tevi ne tikai neņems vērā, bet nolamās par “lobiju”, uzkliegs kaut ko par zaļumu un visdrīzāk piesauks Eiropas dokumentus un CO2. LETA trāpīgi likusi uzsvaru faktam – Rīga – Latvijas galvaspilsēta, kuras joprojām jaunā dome nav tikusi galā ar iepriekšējo domju sastrādāto (arī finansiāli), rīkodamās deputātuprāt tālredzīgi, vēlas atvadīties no vērtīga uzņēmuma. Nenopietni runājot – no šī brīža jebkādas runas, ka domei trūkst līdzekļu, noraidāmas ar klasiķa vārdiem: “Naudas ir tik daudz, kā nekad!” 

Pašvaldības SIA “Rīgas meži” kokzāģētavu “Norupe”, visticamāk, pārdos, šodien preses konferencē informēja uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Toms Auškāps.

Viņš klāstīja, ka ir iespējami trīs varianti, kā “Rīgas mežiem” izbeigt dalību kokapstrādes biznesā. Viens ir pārdot šo biznesu, otrs – iznomāt, trešais – pārdot aktīvus. T. Auškāps uzsvēra, ka uzņēmuma mērķis ir atbrīvoties no kokzāģētavas maksimāli izdevīgi, līdz ar to, visticamāk, tā varētu būt uzņēmuma pārdošana. (...)

Apdomājiet iespēju pārņemt vērtīgu uzņēmumu apaļkoku biznesā

Pievienot komentāru