“Latvijas valsts meži” palielinās enerģētiskās koksnes ražošanas apjomus

Latvijas valsts meži | 16.06.2022

Turpinoties pieprasījuma kāpumam pēc enerģētiskajiem produktiem vietējā tirgū, a/s “Latvijas valsts meži” (LVM) palielinās enerģētiskās koksnes ražošanas apjomus un saražos papildu 180 tūkstošus berkubikmetru enerģētiskās šķeldas 2022./2023. gada apkures sezonas vajadzībām.

LVM padomes priekšsēdētājs Edmunds Beļskis uzsver: “LVM ir atbildīgs sabiedrības loceklis, kas apzinās savu būtisko lomu Latvijas stratēģisko aktīvu ilgtspējīgā apsaimniekošanā un sabiedrības ekonomisko, sociālo un  vides vajadzību līdzsvarošanā. LVM padome ir izskatījusi un atbalsta uzņēmuma valdes sagatavoto plānu enerģētiskās šķeldas ražošanas palielināšanai. Tā ietvaros plānots saražot līdz pat 30 % vairāk enerģētisko šķeldu, sniedzot atbalstu gaidāmajā apkures sezonā.”

“Šī vasara “Latvijas valsts mežiem” būs saspringta. Esam uzsākuši enerģētiskās koksnes papildu apjomu sagatavošanu. Pārdošanas norise un līgumu slēgšana paredzēta jūlijā un augustā, lai jau no septembra uzsāktu enerģētiskās šķeldas piegādes ar pircējiem saskaņotā laika grafikā. Pieteikties varēs ikviens siltumenerģijas ražošanas uzņēmums,” skaidro LVM valdes loceklis Edvīns Zakovics.

“Latvijas valsts meži” palielinās enerģētiskās koksnes ražošanas apjomus

Pievienot komentāru