Rīgā gaidāms starptautiskajās organizācijās strādājošo Latvijas profesionāļu forums

Ārlietu ministrija | 13.08.2022

2022. gada 17. augustā Ārlietu ministrijā notiks Starptautiskajās organizācijās strādājošo Latvijas profesionāļu forums, kurā būs pārstāvēti dažādās starptautiskajās organizācijās, tajā skaitā NATO, ANO, OECD, PVO, Eiropas Parlamentā, Eiropas Komisijā strādājošie Latvijas eksperti. Foruma mērķis ir stiprināt pastāvīgu neformālo sadarbību starp Latvijā un starptautiskajās organizācijās strādājošiem profesionāļiem, kā arī pārrunāt Latvijas attīstības un ārpolitikas prioritātes. Forumu atklās Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica un valsts sekretārs Andris Pelšs.

Pasākumā tiks prezentēts Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījuma centra (LU DMPC) jaunākais pētījums par Latvijas profesionāļu iesaisti diasporas diplomātijā un tīklojuma diplomātijas iespējām.

Darbs forumā noritēs sesijās un apaļā galda diskusiju formātos. Pasākuma atklāšana un darba sesijas tiks pārraidītas tiešraidē Ārlietu ministrijas mājaslapā, Facebook un Twitter un Diaspora LV Facebook kontā:

  • 10.00–10.45   Foruma atklāšana. Darba sesija “Risinājumi un inovācijas Latvijai: starptautisko organizāciju profesionāļu potenciāls”
  • 10.45–11.30    Darba sesija “Latvijas virsuzdevumi un pozicionējums starptautiski: ārpolitikas prioritātes 2022–2027”
  • 15.30–16.15    LU DMPC pētījuma “Latvijas profesionāļu iesaiste diasporas diplomātijā un tīklojuma diplomātijas potenciāls” prezentācija

Forumu rīko Ārlietu ministrija, Valsts prezidenta kanceleja, Valsts kanceleja un Diasporas uzņēmēju, profesionāļu un zinātnieku kustība #esiLV.

Rīgā gaidāms starptautiskajās organizācijās strādājošo Latvijas profesionāļu forums

Pievienot komentāru