Patiesība nav pelēka! Kāpēc Kažoka, Evelone un viņām līdzīgie tā rīkojas?

Juris Lorencs, Latvijas Avīze | 08.04.2022

(...) Iespējams, tas ir mans subjektīvais vērtējums, bet “eksperta” sejā varēja saskatīt kaut ko līdzīgu vāji slēptam priekam un ņirdzīgam smīnam. Atgādinājumam – Mariupoli šodien aizstāv brīvprātīgo pulka “Azov” kaujinieki. Un tad nāk prātā kāds 2019. gada 12. decembrī portālā “rebaltica.lv” publicētais Leonīda Ragozina un Sanitas Jembergas raksts “Kā NA biedri draudzējās ar Ukrainas galēji labējiem”.

Šī “pētījuma” (patiesībā faktu savārstījuma) autori raksturo “Azov” kā “magnētu gan Ukrainas, gan citu valstu labējiem ekstrēmistiem”. Izrādās (kādas šausmas!), ka, “pateicoties draugiem no NA, Azovas kustības pārstāvjiem bijusi iespēja viesoties Latvijas armijas ģenerālštābā, militārajā bāzē un parlamentā”. Pirmā doma, kas nāk prātā, raugoties uz šo rakstu jau no šodienas perspektīvas – ka materiāls visdrīzāk nebija nejaušs. Ka tas bija mērķēts nākotnē, lai vajadzīgajā brīdī diskredidētu “Azov”, Nacionālo apvienību un Latvijas valdību.

Ministra Pabrika vēstuli komentējusi kāda “eksperte”, kura gatava izteikties teju visur un vienmēr. Iveta Kažoka 2. aprīlī tviterī ieraksta: “1) Bijuši kaut kādi izteikumi, kuri, ministraprāt, atkārto Kremļa propagandu. Ministrs tos nekonkretizē. 2) Intervēts cilvēks, kurš, ministraprāt, ir Kremļa aģents. Ministrs baidās to skaidri apgalvot. 3) Tādēļ drauds ar sabiedrisko mediju nefinansēšanu un sūdzība.”

Patiesība nav pelēka! Kāpēc Kažoka, Evelone un viņām līdzīgie tā rīkojas?

Pievienot komentāru