Partiju atbildes uz jautājumiem

LMĪB | 15.10.2018

Latvijas Meža īpašnieku biedrība (LMĪB, turpmāk tekstā - biedrība) un Latvijas Kokrūpniecības federācija (LKF) šā gada 15. maijā partijām un to apvienībām, kas iesniegušas deputātu kandidātu sarakstus 13. Saeimas vēlēšanām, rakstiski uzdeva jautājumus, lai noskaidrotu partiju viedokli par meža īpašniekiem un kokrūpniekiem būtiskiem jautājumiem. Tāpat politiskajiem spēkiem tika dota iespēja uz tiem atbildēt arī publiski šā gada 11. septembrī LMĪB un LKF kopīgi organizētajā sanāksmē.
Uz sapulci ieradās (1. att):

Eduards Smiltēns - Latvijas Reģionu apvienība (LRA),

Ringolds Arnītis - Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS),

Didzis Šmits - KPV LV,

Gatis Eglītis - Jaunā Konservatīvā partija (JKP)

Daniels Pavļuts - Attīstībai/Par!,

Roberts Putnis - Progresīvie,

Juris Šulcs - Jaunā Vienotība (JV)

Einārs Cilinskis - Nacionālā Apvienība/LNNK;

Juris Jaunzems - No Sirds Latvijai.

Savukārt, rakstiskas atbildes iesūtījuši 8 no aicinātajiem 10 politiskajiem spēkiem:

Latvijas Reģionu apvienība (LRA), Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS), KPV LV, Jaunā Konservatīvā partija (JKP), Attīstībai/Par!, Progresīvie, Jaunā Vienotība (JV), Nacionālā Apvienība/VL-TB/LNNK.

Biedrība piedāvā savu vērtējumu (pielikumā) politiķu atbildēm uz mūsu jautājumiem. Ar zaļu krāsu atzīmētas atbildes, kas pauž atbalstu jautājuma aktualitātei un risinājumam, ar dzeltenu krāsu atzīmēts, ka atbilde ir neitrāla vai daļēja, savukārt ar sarkanu krāsu atzīmētas atbildes, kurās nav redzams atbalsts no politiskajiem spēkiem.

LMĪB aicina ar meža nozari saistītos cilvēkus iepazīties ar biedrības sagatavoto vērtējumu par to, kāds ir partiju redzējums par meža nozares attīstību. Izvērstās atbildes pieejamas pēc rakstiska lūguma, rakstot uz e-pastu:
martins.ailts@mezaipasnieki.lv.

LMĪB kā Latvijas lielākā meža īpašniekus pārstāvošā organizācija no savas puses apņemas politiskajiem spēkiem atgādināt un informēt sabiedrību, ja kāds konkrēts politiskais spēks vai tā pārstāvji pēc vēlēšanām savus solījumus meža īpašniekiem nepildīs!

 

Pievienot komentāru