Meklējam! Vēlamies atrast un noskaidrot!

Zemeunvalsts.lv | 05.08.2019

Zemeunvalsts.lv meklē personu, kas 2019. gada 1. augustā ap pl. 12.00 atradusies Kandavas novada “Vecdankumos” (īpašums atrodas Abavas dabas parka teritorijā) un, nestādoties priekšā, kā arī nepaskaidrojot ierašanās iemeslu, sākusi sarunu ar īpašnieku.

Meklējamās personas īpašas pazīmes:

-         Tērpies Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) formas tērpā ar formas tērpam piedienošām atpazīšanas zīmēm

-         Lietojis džipam (apvidus mašīnai) līdzīgu auto

-         35-40 gadus jauns, tumšmatis, vidēja auguma, smalka jeb “švītīga” izskata

-         Labi runā latviski

-         Labi orientējas DAP un valsts finansēs, jo īpašniekam norādījis, ka Latvijas pilsoņiem nav daļas gar valsts darbinieku formastērpu izmaksām un "vispār DAP ir “bagāta iestāde”"

-         Norādījis, ka īpašniekam nav ko darīt savā īpašumā

-         Ieteicis īpašniekam dāvināt (atdot) savu īpašumu Dabas aizsardzības pārvaldei

-         Atrodoties mežā, aizmirsis savu vārdu un uzvārdu

-         Meklētajam līdzi bijusi ceļabiedre, kas sarunā nav iesaistījusies

-         Pieļaujam, ka meklētajam pilsonim ir milzīgi meža vai zemes īpašumi, kurus uzrauga citi, savādāk tas nejautātu, ko īpašnieks dara savā īpašumā

Ja kādam ir zināms – kura Latvijas Valsts amatpersona attiecīgajā dienā un laikā atradusies Kandavas novadā un ieklīdusi konkrētajā īpašumā, lūdzam paziņot mums – info@zemeunvalsts.lv!

Lūdzam ziņot, ja minētajā dienā Dabas aizsardzības pārvalde kādam cilvēkam ir izīrējusi formas tērpu un aizmirsusi izskaidrot tā lietošanas principus! Mēs iepazītos arī ar īrētāju!

Lūdzam ziņot, ja kāda persona ir atradusi formas tērpu un noteiktajā dienā vienkārši lēmusi pavalkāt, lai labi un cienīgi izskatītos! Mēs labprāt aprunātos ar Viņu, kas vēlas labi un reprezentabli izskatīties, visu pārzina, ir dziļi kompetents un, iespējams, atrodas ļoti augstā amatā patiesībā vai domās!

Ar Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieku ētikas kodeksu var iepazīties šeit: https://www.daba.gov.lv/public/lat/par_mums/etikas_kodekss/

Komentāri

Georgs>>Jānim
Kas tieši ir murgs? Tas, ka formā tērpta persona klīst pa mežu un īpašniekam izsaka dīvainus piedāvājumus? Piekrītu! Tad ej talkā atrast!
Jānis
Domāju, ka šis būs vienīgais komentārs, jo diez vai šādus murgus daudzi lasa.

Pievienot komentāru