Decisions.city paaugstina cilvēku izpratni par ilgtspējīgu pilsētvidi

Metsä Wood | 30.07.2021

Joprojām pieaugošā urbanizācija ir fenomens vai īpatnība daudzviet pasaulē. Pilsētas rada vairāk nekā 70% CO2 emisiju, kas nozīmē, ka pilsētu iedzīvotāju (vai vadības) izvēle ietekmēs gan pašus iedzīvotājus, gan planētu kopumā. Kā zināms, pilsētu iedzīvotāji parasti nelemj par būvmateriālu izmantošanu pilsētās, kas zināmā mērā ir iemesls betona un tērauda dominancei. 

Lai iedzīvotājiem un lēmējiem dzīvi padarītu vieglāku un virzītu viņu domas ilgstpējīgas pilsētbūvniecības virzienā Architectural DemocracyMetsä Wood un Accenture Interactive vienojušās par kopīgu digitālā rīka Decisions.city radīšanu.

Architectural Democracy idejas pamatā ir vēlme aizmirst neskaidrus pilsētbūvniecības principus, padarot šo procesu skaidrāku un saprotamāku. Skaidrs, ka nebūs perfektas būvmateriālu izmantošanas attiecības (cik pilsētā būt kokam, cik - betonam, cik - tēraudam, cik - kam...), bet... neiesaistot apspriešanas un vērtēšanas procesā iedzīvotājus (iedzīvotāju balsis), droši vien ierastais ceļš - izmantot tradicionālos intensīvu emisiju materiālus - turpināsies. 

 

Decisions.city paaugstina cilvēku izpratni par ilgtspējīgu pilsētvidi

Pievienot komentāru