Aicina piedalīties seminārā par Eiropas zaļā kursa iespējām un riskiem

LLU | 15.04.2021

Par ilgtspējīgiem vides un klimata problēmu risinājumiem pēdējo gadu laikā tiek arvien vairāk diskutēts, aicinot arī sabiedrību iesaistīties, mainot ikdienas paradumus. Lai veicinātu izpratni un dalītos ar labās prakses piemēriem par Eiropas zaļo kursu, LLU Meža fakultāte 28. aprīlī no plkst. 14.00 līdz plkst. 16.20 aicina ikvienu interesentu piedalīties tiešsaistes seminārā "Eiropas zaļais kurss. Iespējas un riski Latvijas sabiedrībā".

Seminārā būs iespēja iepazīties ar akadēmiskās un biznesa vides pārstāvju skatījumu un viedokļiem par Eiropas zaļā kursa mērķiem, to īstenošanu Latvijā, kā arī ilgtspējīgu attīstību. Semināru ar atziņām no pētījumiem atklās LLU rektore Irina Pilvere un pētnieks Aleksejs Nipers, analizējot zemes izmantošanas iespējas Latvijā.

Savukārt Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss aicinās  uz Eiropas zaļo kursu paskatīties no dažādām pozīcijām un uzdos jautājumu – vai tā ir politika, vai bizness?

Turpinājumā būs arī iespēja noklausīties bankas "Luminor" ekonomista Pētera Strautiņa ziņojumu par Latvijas rūpniecību un tās lomu reģionu ekonomikas veidošanā.

Aicina piedalīties seminārā par Eiropas zaļā kursa iespējām un riskiem

Pievienot komentāru